loader
Каталог
Кабинет
Вход в личный кабинет
0
Корзина

Двигун дизельний 186F (під шпонку діаметр 25 мм) 9 л.с.

В наличии
Артикул: DV-20-186F
Код товара: 000013384
Цена:
15 120 грн
Возврат/ Обмен товара

Возврат товара надлежащего качества осуществляется в соответствии с Законом Украины «О защите прав потребителей» в период 14 дней, не считая дня покупки.

Перед возвратом товара просим Вас позвонить менеджеру по одному из указанных телефонов. Указать причину. Дать реквизиты банка( карту) для зачисления средств за товар. Если Вы получили товар не надлежащего качества или он не соответствует заказанному Вами товару, возврат (доставку товара) оплачивает продавец. Если другая причина-оплачивает покупатель. Деньги за товара возвращаем после получения товара на склад и осмотре его. Обмен товара не надлежащего качества происходит за счет продавца!yes

Доставка

1.Доставка товара осуществляется курьерскими службами (Нова пошта), на отделение или по адресу.

Доставку оплачивает покупатель по тарифу курьерских служб ( Нова пошта).

2. Самовывоз из магазина Agrotochka.com

3.Транспортом компании Agrotochka.com

Способы оплаты

1. LigPay моментальный платеж 

2. Наложный платеж ( оплата при получении товара)

3. Расчетный счет (Реквизиты мы отправляем Вам на мобильный номер смс, или электронный адресс)

При заказе крупногабаритного груза предоплата по тарифу курьерской службы.

Описание товара
Двигун дизельний 186F TATA (з виходом валу під шпонку, 25 мм) 9 л.с. – прилад , що має дуже вигідне співвідношення ціни та якості. Він досить потужний та продуктивний. Бренд ТАТА вже давно відомий користувачам із позитивного боку. Дана техніка надійна та довго працює без поломок. Двигуни, техніка та запчастини цієї компанії виготовлені за сучасними технологіями. Вони відповідають прийнятим у світі стандартам якості. Призначення Цей двигун призначений для установки на мотоблоки, мотопомпи, мотобури, електрогенератори, культиватори та іншу техніку. Він широко застосовується в аграрній справі (обробка землі, садово-паркових ділянок), а також у промислових та будівельних цілях. Прилад підходить для роботи на невеликих полях 4-6 гектарів. Його часто набувають фермерські господарства. Принцип роботи Цей дизельний двигун внутрішнього згоряння є одноциліндровим чотиритактним. Його робочий цикл складається з наступних етапів: впуск (циліндр заповнюється паливною сумішшю); стиснення (суміш стискається); робочий хід (паливна суміш спалахує); випуск (гази розширюються, циліндр очищається). Споживачеві важливо розуміти, що чотиритактний двигун влаштований складніше за двотактний, що робить його дорожчим. Проте він має більш тривалий робочий ресурс. До того ж дизельні двигуни працюють довше, ніж бензинові. Цей двигун не потрібно заправляти паливною сумішшю. Дизель заливається у бак, а олію – у картер. Цей агрегат не видає багато шуму під час експлуатації, відрізняється мінімальним рівнем вібрацій. Він розходує паливо без зайвих витрат. Може тривалий час працювати в умовах морозу і має можливість експлуатації протягом декількох годин без зупинки. Потрібно бути обережними під час транспортування приладу. Його не можна перевертати догори дном. Перевезення здійснюється стоячи або на одному з боків. Повітряна система охолодження не дає вказаному пристрою перегріватися, добре справляється зі своїм завданням. Ручний тип старту не потребує значних зусиль користувача. Двигун заводиться швидко, без проблем. Переваги тиха робота, комфортна для людського слуху; економна витрата палива; високий ККД; великий робочий ресурс (більше, ніж у двотактних моделей, дизелі працюють довше, ніж бензинові апарати); можливість роботи взимку в умовах морозу; якісне виконання, всі деталі та вузли виконані з міцного металу; термін гарантії – 12 місяців з моменту придбання приладу.

Недавно просмотренные

Новости
В продаже карбюратоы к генераторам газ/бензин. Цена на сегодня зафиксирована на уровне 1501грн. также имеюстся запасные части к  части к двигателям генераторов.
Уважаемый посетители!  Мы предлагаем вам услугу по ремонту дизельной аппаратуры. Есть все запчасти. У Вас есть возможность приобрести запчасти к дизельной аппаратуры в нашем магазине. Предоставляется гарантия на ремонт дизельной.
В продажу поступили двигателя на мотоблоки
Уважаемые клиенты сайт на стадии наполнения. Фото товара, цена, описание-все можно уточнить у нашего менеджера, позвонив по номеру одного  из телефонов: